Glukometr accu chek active

Glukometr accu chek active - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Glukometr accu chek active. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Glukometr accu chek active działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Glukometr accu chek active – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Glukometr accu chek active działanie

  Skład zestawuW skład zestawu wchodzi: glukometr Accu-Check Active 2 bębenki po 6 ostrzy= 12 lancetów ACCU-CHEK® Multiclix® Lancet10 testów paskowych ACCU-CHEK® Active nakłuwacz Accu-Check Multiclix: lancety są schowane w specjalnym „6-cio strzałowym” bębenku. Nie ma możliwości przypadkowego zranienia, gdyż wysuwają się tylko w momencie ukłucia.  instrukcja użytkowania.   Dane techniczne Metoda pomiaru: Oznaczanie stężenia glukozy w świeżej krwi kapilarnej metodą fotometrii współczynnika odbicia światłaZakres pomiarowy 10 – 600 mg/dL (0,6 – 33,3 mmol/L Objętość próbki: 1 – 2 μLCzas pomiaru: ok. 5 sekund, jeśli podczas nanoszenia krwi test paskowy jest w aparacie ok. 10 sekund, jeśli w trakcie nanoszenia krwi test paskowy jest poza aparatemZasilanie 1 bateria typu CR 2032Trwałość baterii: ok. 1000 pomiarów lub ok. 1 rokuSamoczynne wyłączanie: po 30 lub po 90 sekundach, w zależności od wykonywanej czynnościTemperatura otoczenia podczas pomiaru: +10 do +40ºCWilgotność powietrza podczas pomiaru: do 85% względnej wilgotności powietrzaWymiary: 104,5 x 51,5 x 22 mmWaga: ok. 55 g bez baterii ok. 60 g z bateriąDodatkowe cechy: 96-segmentowy wyświetlacz LCD z symbolami port podczerwieni do transmisji danych do komputera kontrola minimalnej objętości próbki  OpisGlukometr Accu-Chek Active to skuteczny system monitorowania glikemii zaprojektowany dla osób aktywnych. Pomiar trwający tylko 5 sekund pozwala osobom z cukrzycą otrzymywać wyniki szybko i precyzyjnie, ograniczając czas badania do niezbędnego minimum. Aparat posiada innowacyjne wzornictwo, które sprawia, że wyglądem przypomina urządzenia elektroniczne codziennego użytku, np. telefon komórkowy lub pilot TV, co w konsekwencji oferuje nowy rodzaj dyskrecji.Nowy Accu-Chek Active to: automatyczne kodowanie za pomocą klucza kodującegoduży, czytelny wyświetlacznowoczesne wzornictwo, ergonomiczny kształttylko dwa, dogodnie rozmieszczone przyciskipamięć 350 wyników z datą i godziną pomiaruwyliczanie średnich z 7, 14 i 30 dniostrzeżenie o przeterminowaniu testu paskowegooznaczanie wyników uzyskanych przed i po posiłkachwyliczanie średnich z 7, 14 i 30 dni z wyników uzyskanych przed i po posiłkach. 
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Glukometr accu chek active, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz