Gripex

Gripex . Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Gripex. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który każdemu powinien poprawić zdrowie.

Gripex opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Gripex – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Gripex działanie

Postać: Tabletki – 12 sztuk. Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok obocznych nosa. Działanie: Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrożniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych. 1 tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 10 mg bromowodorku dekstrometorfanu
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Gripex, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz