Hascovir pro krem

Hascovir pro krem - właściwości i działanie produktu. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Hascovir pro krem. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Hascovir pro krem opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Hascovir pro krem działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hascovir pro krem informacje

  Skład1 g kremu zawiera acyklowiru (Aciclovirum) 50 mg  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancję czynną – acyklowir, walacyklowir oraz glikol propylenowy, alkohol cetostearylowy lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu. Grupa terapeutyczna: Leki przeciwtrądzikowe, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe  WskazaniaHASCOVIR PRO krem – miejscowe leczenie opryszczki wargowej (tzw. zimno) oraz zmian opryszczkowych na twarzy, wywołanych przez wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex).
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Hascovir pro krem, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz