Helicobacter antygen test

Helicobacter antygen test - cechy i działanie. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Helicobacter antygen test. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to produkt, który wielu musi pomóc.

Helicobacter antygen test działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Helicobacter antygen test – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Helicobacter antygen test informacje

  Prawidłowa interpretacja wynikuWynik dodatniW okienku wynikowym pojawiają się dwie linie: prążek testowy T i prążek kontrolny C. Prążek T może być słabszy, taki sam lub wyraźniejszy niż prążek C. Intensywność zabarwienia linii, które pojawiają się w okienku wynikowym nie ma wpływu na interpretację wyniku testu.Wynik ujemnyW okienku wynikowym pojawia się tylko jedna linia: prążek kontrolny C. Prążek testowy T nie pojawia sięWynik nieważnyW okienku wynikowym nie pojawia się żadna linia lub pojawia się tylko linia testowa T. W takim przypadku nie ma możliwości interpretacji wyniku testu i badanie należy powtórzyć z nowej próbki krwi i używając nowego testu. Co oznacza wynik dodatniWynik dodatni oznacza, że jesteś aktualnie zakażony bakterią. Po uzyskaniu takiego wyniku należy udać się do lekarza, który zdecyduje o ewentualnej kuracji antybiotykowej lub dalszej diagnostyce.Test jest szczególnie polecany do monitorowania i oceny skuteczności terapii przeciwko H. pylori.  Wykonanie testuOpakowanie HELICOBACTER ANTYGEN TEST zawiera:płytkę testową,pojemnik w roztworem,jednorazową chusteczkęPrzed badaniem dokładnie myjemy i osuszamy ręce. Wyjmujemy płytkę z kopertki, bierzemy pojemnik z roztworem, odkręcamy niebieską nakrętkę i wkręcamy końcówkę aplikatora w trzy różne miejsca badanego kału. Aplikator z pobraną próbką przykręcamy z powrotem do pojemnika i energicznie nim potrząsamy. Następnie odkręcamy białą nakrętkę pojemnika i odłamujemy znajdującą się pod nią końcówkę, z której nanosimy 3 krople roztworu na płytkę. Po 10 minutach odczytujemy wynik.  Wskazania do wykonania badaniaPonieważ w większości przypadków zakażenie bakterią H.pylori nie daje objawów, dlatego idealnie byłoby, gdyby każdy regularnie, najlepiej raz do roku, badał się w ramach profilaktyki. Jednak szczególnie trzeba wykonać badanie, gdy zaobserwujemy: bóle żołądkauczucie ciężkościwzdęciaprzedłużające się zaburzenia trawieniazaburzenia w wypróżnianiu sięktoś z bliskich ma stwierdzone zakażenie bakterią H.pylori 
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Helicobacter antygen test, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz