Heparizen żel

Heparizen żel - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Heparizen żel. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to popularny środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Heparizen żel własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Heparizen żel – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Heparizen żel informacje

Postać: Opakowanie – 100 g.Opis działania: Heparyna podana zewnętrznie na skóręprzyspiesza wchłanianie krwiaków i nacieków. Hamuje powierzchnioweprocesy zapalne przez unieczynnianie enzymów m.in. hialuronidazy ifosfatazy. Działa długotrwale na chorobowo zmienione tkanki, łagodziból i uczucie napięcia, poprawia metabolizm podskórnej tkanki łącznejdzięki charakterowi hydrofilnemu, skracając czas choroby.Sposób użycia: Zewnętrznie, żel nakładać na chorobowozmienioną powierzchnię skóry i najbliższą okolicę 1-3 razy na dobę. Wzależności od powierzchni objętej zmianami chorobowymi nanieść na skóręod 5 do 10 cm żelu i delikatnie masować przez kilka minut.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Heparizen żel, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz