Herbatka dla diabetyków

Herbatka dla diabetyków - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Herbatka dla diabetyków. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - tak to istotny środek, który człeku powinien pomóc.

Herbatka dla diabetyków opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Herbatka dla diabetyków – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Herbatka dla diabetyków własności

OpisHerbatka zawiera owocnię fasoli,liść morwy białej ,liść pokrzywy i owoc kopru włoskiego. Składniki te korzystnie wpływają na organizm w następujący sposób:morwa pomaga w utrzymaniu fizjologicznego poziomu cukrupokrzywa wpływa na układ krwionośny oraz funkcje wydalnicze nerek,dzięki czemu przyczynia się do oczyszczania organizmukoper włoski wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i układu trawiennego OstrzeżenieNie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 4 lat,zachować ostrożność przy stosowaniu w okresie ciąży i przy karmieniu piersią. Stosowanie liści pokrzywy nie zaleca się osobom cierpiącym na ostre zapalenie stawów, a także w warunkach kiedy jest zalecane ograniczenie przyjmowania środków moczopędnych. Ważne jest stosowanie zbilansowanej ,zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Sposób przygotowania naparuSaszetkę zalać szklanką wrzącej wody i parzyć 7-10 minut. Napar pić 1-2 razy dziennie. DawkowanieZalecana do spożycia porcja dzienna: 1-2 saszetki dziennie. SkładWysuszone i rozdrobnione owocnie fasoli,liście morwy białej,liście pokrzywy zwyczajnej,ziele trawy cytrynowej,owoce kopru włoskiego,owoce aronii. 
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Herbatka dla diabetyków, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz