Herbitussin kaszel

Herbitussin kaszel - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niewiele wiemy w temacie Herbitussin kaszel. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście to popularny środek, który wielu może pomóc.

Herbitussin kaszel działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Herbitussin kaszel – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Herbitussin kaszel działanie

Opakowanie: 12 pastylek do ssaniaOpis: Herbitussin Kaszel to unikalna kombinacja wyciągów zziół i olejków eterycznych, która sprzyja łagodzeniu kaszlu. Pastylkizawierają wyciąg z babki lancetowatej z dodatkiem miodu, który działaosłaniająco, a także wyciąg z tymianku, który ma działanieantyseptyczne. Dodatkowo w składzie preparatu znajdują się wyciągi zinnych ziół, m.in. mchu islandzkiego, bławatka czy szałwii, którewspomagają łagodzenie uczucia dyskomfortu gardła.Skład: 1pastylka zawiera: cukier; syrop glukozowy; wyciąg z tymianku 37,5 mg;wyciąg z babki lancetowatej z dodatkiem miodu 37,5 mg; wyciąg z 20 ziół(korzeń lukrecji, liść babki lancetowatej, liść jeżyny, liść mięty,kwiat rumianku, liść eukaliptusa, owoc kopru włoskiego, owoc bzuczarnego, porost islandzki, kwiat bławatka, kwiat lipy, ziele miodunki,kwiat ślazu, kwiat nagietka, liść szałwii, kwiat krwawnika, kwiatpierwiosnka, owoc anyżu, ziele tymianku, kwiat dziewanny) 37,5 mg;regulator kwasowości (kwas askorbowy); aromat; olejki eteryczne(mentol, anetol, olejek eukaliptusowy).Stosowanie Herbitussinu: Herbitussinpomaga łagodzić podrażnienia gardła i jamy ustnej. Należy pamiętać,że, mogą być one również efektem przebywania w klimatyzowanych, źlewietrzonych lub zapylonych pomieszczeniach, zmian temperatury, paleniapapierosów i działania innych substancji drażniących, a nawetnadużywania głosu. Można stosować do 3 pastylek dziennie.Sposób użycia: Można stosować do 3 pastylek dziennie
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Herbitussin kaszel, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz