Himalaya antiseptic cream

Himalaya antiseptic cream - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Himalaya antiseptic cream. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Himalaya antiseptic cream opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Himalaya antiseptic cream opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Himalaya antiseptic cream działanie

  SkładKrem zawiera:aloes (Barbados Aloe)olejek migdałaowy (Prunus amygdalus)niepokalanek (Vitex negundo)marzannę indyjską (Rubia cordifolia)tlenek cynku  Sposób użyciaDwa razy dziennie wmasowywać niewielką ilość kremu w zmienione chorobowo miejsce.  OpisHIMALAYA HERBALS ANTISEPTIC CREAM krem antyseptyczny – środek pomocniczy stosowany w leczeniu zranień, skaleczeń, drobnych oparzeń, ran, różnego rodzaju wysypek, grzybiczych infekcji skórnych. Krem zawierający wyciąg z aloesu ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zawiera także tlenek cynku, który przyspiesza gojenie się ran. Indyjska marzanna i niepokalanek pięciolistny mają właściwości antyseptyczne, wspomagają leczenie skaleczeń.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Himalaya antiseptic cream, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz