Hipp herbatka jabłkowa

Hipp herbatka jabłkowa - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Hipp herbatka jabłkowa. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to znany środek, który człowiekowi może pomóc.

Hipp herbatka jabłkowa opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Hipp herbatka jabłkowa – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hipp herbatka jabłkowa działanie

Postać: Opakowanie – 200 g.Butelka z piciem nie powinna być zastępczym środkiem uspokajającym dla dziecka. Butelkę powinien trzymać zawsze opiekun. Długie ssanie z butelki może powodować próchnicę zębów a w jej wyniku ubytki. Jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia należy przyzwyczajać dziecko do picia z kubeczka. Po wieczornym myciu ząbków nie podawać żadnego jedzenia ani picia.Składniki:Cukier, cukier gronowy, jabłko w proszku, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, wodny wyciąg z melisy, naturalny aromat jabłkowy. Herbatka jabłkowa z melisą jest smacznym i łatwym do przygotowania napojem dostosowanym szczególnie do potrzeb niemowląt i małych dzieci. Połączenie orzeźwiającego aromatu jabłka z uspokajającymi właściwościami wyciągu z melisy sprawia, że herbatka doskonale gasi pragnienie, a jednocześnie służy poprawie ogólnego samopoczucia dziecka. Można ją podawać zarówno na ciepło jak i na zimno. Nie zawiera sztucznych barwników ani sztucznych aromatów.Nie otwartą przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Po każdym użyciu starannie zamknąć.Sposób podawania:Dla niemowląt: 1 czubatą łyżeczkę tj. 4g granulatu wsypać do kubeczka ze 100ml przegotowanej letniej wody (lub butelki – jeżeli dziecko nie potrafi pić jeszcze z kubeczka). Zamieszać lub silnie wstrząsnąć.Dla dzieci powyżej 1 roku: 2 łyżeczki granulatu wsypać do filiżanki z przegotowaną ciepłą lub zimną wodą i zamieszać.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Hipp herbatka jabłkowa, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz