Hipp natal herbatka

Hipp natal herbatka -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Hipp natal herbatka. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Hipp natal herbatka opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Hipp natal herbatka – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hipp natal herbatka własności

  SkładnikiGlukoza, laktoza, wodne wyciągi z ziół: owoc anyżu, liść pokrzywy, owoc kopru włoskiego, owoc kminku, liść melisy i ziele rutwicy lekarskiej.  Sposób podawaniaDo filiżanki zawierającej ok. 200 ml świeżo przegotowanej ciepłej lub zimnej wody wsypać 4 łyżeczkigranulatu Herbatki dla kobiet karmiących HiPP (16g) i zamieszać. Dziennie wypijać ok. 2 filiżanek napoju.  OpisHIPP NATAL herbatka dla kobiet karmiących jest napojem instant przygotowanym z glukozy i laktozy, wzbogaconym wyciągami z wielu ziół uznawanych tradycyjnie i stosowanych dla pobudzenia czynności wydzielania mleka kobiecego. Herbatka HIPP dla kobiet karmiących jest smaczna, łatwo rozpuszczalna i prosta w przygotowaniu. Nie zawiera cukru krystalicznego ( sacharozy ), ani żadnych dodatków sztucznych barwników i sztucznych aromatów. Nie otwartą przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Po każdym użyciu starannie zamknąć.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Hipp natal herbatka, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz