Ibum forte

Ibum forte fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak mało wiemy w temacie Ibum forte. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który człowiekowi może pomóc.

Ibum forte własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ibum forte – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ibum forte opis

  SkładIbuprofenum 400 mg.  Przeciwwskazanianadwrażliwość na ibuprofen lub którykolwiek ze składników produktu leczniczego choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność sercanie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w przeszłości jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowejIII trymestr ciążynie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych)skaza krwotoczna  WskazaniaIBUM FORTE – bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:bóle głowy (w tym także migreny)bóle zębówbóle mięśniowe, stawowe i kostnebóle po urazachnerwobólebóle towarzyszące przeziębieniu i grypiebolesne miesiączkowaniestany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Ibum forte, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz