Ibum forte

Ibum forte - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Ibum forte. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to produkt, który człeku musi pomóc.

Ibum forte opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ibum forte – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ibum forte informacje

Opakowanie: 12 kapsułek.Skład:Ibuprofenum 400 mg.Działanie:Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Wskazania:Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu:- bóle głowy (w tym także migreny)- bóle zębów- bóle mięśni- bóle po urazach- bóle okolicy krzyżowej- nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe.Dawkowanie:Lek podaje się doustnie.Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:1 kapsułka (400 mg) co 4-6 godzin. Jeżeli preparat jest zażywany bezwcześniejszej konsultacji z lekarzem, nie należy stosować dawkiwiększej niż 3 kapsułki (1200 mg ibuprofenu) na dobę.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Ibum forte, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz