Ibuprom max

Ibuprom max opis i własności. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Ibuprom max. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to produkt, który człeku może poprawić zdrowie.

Ibuprom max działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ibuprom max – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ibuprom max własności

 Skład1 tabletka zawiera:substancje czynne: ibuprofen 400 mgsubstancje pomocnicze: laktoza, povidon, skrobia kukurydziana, talk, kroskarmeloza sodu, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu koloidalny, sacharoza, dwutlenek tytanu (E171), wosk Carnauba, wosk pszczeli.  DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę). WskazaniaWskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa. Lek obniża również gorączkę. ZastosowanieLek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Ibuprom max, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz