Ignatia homaccord krople

Ignatia homaccord krople - właściwości i działanie produktu. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Ignatia homaccord krople. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Ignatia homaccord krople informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ignatia homaccord krople – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ignatia homaccord krople działanie

  SkładHomeopatyczny produkt złożony.  DawkowanieZwykle 10 kropli 3 razy dziennie. W przypadkach ostrych początkowo 10 kropli co 15 min (przez okres ok. 2 godz.).  WażneDługotrwała terapia preparatem wymaga nadzoru lekarza.  WskazaniaHEEL IGNATIA-HOMACCORD wskazany w: zaburzeniach nerwicowych,nastrojach depresyjnych, szczególnie reaktywnych bezgłosach histerycznych,pomocny gdy pacjent skarży się na zmienność nastrojów, płaczliwość, pobudzenie nerwowe.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Ignatia homaccord krople, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz