Iwostin krem pielęgnacyjny

Iwostin krem pielęgnacyjny - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Iwostin krem pielęgnacyjny. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - w istocie to produkt, który każdemu musi poprawić zdrowie.

Iwostin krem pielęgnacyjny opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Iwostin krem pielęgnacyjny informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Iwostin krem pielęgnacyjny opis

  SkładSubstancje aktywne: Proteiny jedwabne Pantenol (prowitamina B5) Silikon Olej z pestek winogron Gliceryna roślinna Filtry UVB 10/UVA: IPD 20 / PPD 15 Woda termalna z Iwonicza Zdroju   Sposób użyciaDelikatnie wmasować w dłonie niewielką ilość kremu.  Wskazania Codzienna pielęgnacja suchej i spierzchniętej skóry rąk. Podrażniona i wysuszona skóra rąk. Zalecana do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej jednego miesiąca życia. Otrzymała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.  Właściwości W wyraźny sposób poprawia nawilżenie skóry. Tworzy na skórze delikatny wodoodporny film ochronny. Łagodzi podrażnienia skóry wynikające np. z częstego kontaktu z wodą, detergentami oraz chemikaliami. Zwiększa zdolność skóry do wiązania wilgoci. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje utratę wody oraz nawilża i zmiękcza skórę. Poprawia elastyczność skóry. Chroni skórę rąk przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, które przyspieszają starzenie się skóry. Przy systematycznym stosowaniu skóra rąk staje się jedwabiście gładka, miękka, o ładnym i zadbanym wyglądzie.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Iwostin krem pielęgnacyjny, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz