Ixell paski testowe

Ixell paski testowe -informacje na temat produktu. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Ixell paski testowe. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który człeku powinien pomóc.

Ixell paski testowe opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ixell paski testowe – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ixell paski testowe opis

OpisiXELL paski testowe posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości EN ISO 9001 i EN ISO 13485precyzyjne wyniki – dzięki zastosowanej technologii biosensorycznej (elektrochemicznej)na szczycie paska zawierają układ samoczynnie zasysający krew do komory reakcyjnejposiadają zabezpieczoną powierzchnię,wykorzystują do badania minimalną próbkę krwi – 0,7 µlokienko potwierdzenia umożliwia poprawne wykonanie badaniaopakowanie zawiera 50 pasków testowych warunki przechowywania i transportu: temperatura przechowywania: 4 – 40ºC, wilgotność poniżej 85%.UWAGA! W aptece internetowej paski testowe do glukometrów sprzedawane są tylko z odpłatnością 100%.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Ixell paski testowe, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz