Kej olejek cynamonowy

Kej olejek cynamonowy - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Kej olejek cynamonowy. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - istotnie to produkt, który wielu musi naprawić zdrowie.

Kej olejek cynamonowy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kej olejek cynamonowy informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kej olejek cynamonowy własności

  PrzeciwwskazaniaW większych ilościach może wywołać podrażnienie skóry.  ZastosowanieKąpiele, pielęgnacja skóry, aromatyzacja powietrza.  OpisKEJ olejek cynamonowy (cinnamomi oleum) – posiada przyjemny korzenny zapach. Jest jednym z najsilniejszych antyseptyków stosowanych w aromaterapii. Wykorzystywany w farmacji i stomatologii. Daje doskonałe efekty przy terapii wszelkiego rodzaju przeziębień, gryp, infekcji wirusowych, niektórych infekcji skóry. Daje dobre wyniki w zwalczaniu pasożytów skóry (wszy, świerzb).
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Kej olejek cynamonowy, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz