Kej olejek lawendowy

Kej olejek lawendowy - właściwości i działanie produktu. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Kej olejek lawendowy. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Kej olejek lawendowy opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kej olejek lawendowy – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kej olejek lawendowy opis

  PrzeciwwskazaniaNie stosować u kobiet w pierwszych czterech miesiącach ciąży.  ZastosowanieKąpiele, masaże, maseczka, aromatyzacja powietrza.  OpisKEJ olejek lawendowy – charakteryzuje się przyjemnym, niepowtarzalnym, niejednorodnym zapachem. Używany jako pachnidło o światowej sławie jest ulubionym i często stosowanym zapachem w kosmetyce mężczyzn. Ze wszystkich olejków ma najbardziej wszechstronne zastosowanie. Ma działanie przeciwbólowe, antydepresyjne, antyseptyczne, bakteriobójcze, oczyszczające, przeczyszczające, owadobójcze, uspakajające, przeciwrobaczycowe, kojące i przede wszystkim równoważące. Stosowany pomocniczo przy oparzeniach i zranieniach przyspiesza gojenie i zapobiega powstawaniu blizn. Może być stosowany przy przeziębieniu, w czasie kaszlu, kataru, zapaleniu zatok, również przeciw grypie. Najlepszą metodą są inhalacje parowe. Gorąca para z olejkiem lawendowym łagodzi i oczyszcza drogi oddechowe i równocześnie atakuje bakterie. Inhalacje przed snem działają uspokajająco, przyspieszają zaśnięcie.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Kej olejek lawendowy, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz