Kej olejek pichtowy

Kej olejek pichtowy fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Kej olejek pichtowy. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to znany środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Kej olejek pichtowy informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kej olejek pichtowy – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kej olejek pichtowy opis

  PrzeciwwskazaniaNie stosować u kobiet w ciąży.Nie stosować u dzieci poniżej 3-go roku życiaNie stosować u osób uczulonych.  ZastosowanieKąpiele, masaże, aromatyzacja powietrza.  OpisKEJ olejek pichtowy – OLEUM PINI SIBIRICUM. Olejek z igieł syberyjskiej jodły białokorej, posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwgrzybiczne, regenerujące i odmładzające. Pomaga w zwalczaniu łuszczycy, grzybic i trądziku. Wspomaga leczenie chorób reumatycznych. Przyspiesza gojenie się ran, uśmierza ból i pomaga w oczyszczeni ciała z toksyn. Może być stosowany w zwalczaniu „zwykłego” kataru i paradentozy. Ma wpływ na wzmocnienie organizmu oraz zapobiega impotencji i przerostowi prostaty.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Kej olejek pichtowy, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz