Kin baby żel

Kin baby żel - jak, kiedy i po co używać. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Kin baby żel. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to znany środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie.

Kin baby żel własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kin baby żel – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kin baby żel własności

  StosowanieNałożyć niewielką ilość żelu na opuszek palca i delikatnie wmasować w podrażnione dziąsła.KIN BABY Gel można stosować 3-4 razy dziennie – w zależności od potrzeby.  WskazaniaDziecko odczuwa dyskomfort, gdy:ślini się więcej niż zwykle,jest niespokojne i podrażnione,jego dziąsła są zaczerwienione, a ich wygląd wskazuje na stan zapalny,dziecko wkłada palce do ust, choć to nie zawsze przynosi ulgę.  DziałaniaDowiedziono, że niektóre rośliny posiadają bardzo dobry wpływ na łagodzenie objawów ząbkowania. Laboratorios KIN wykorzystało ten fakt i stworzyło KIN BABY Gel- specjalnie opracowany preparat na naturalnych składnikach:Kwiat rumianku – szeroko stosowany w medycynie w celu łagodzenia stanów zapalnych w jamie ustnej; zmniejsza zapalenie dziąseł łagodząc w ten sposób ból.Szałwia (salvia officinalis) – zioło lekarskie tradycyjnie używane w celu ochrony i wzmocnienia dziąseł.Prowitamina B5 (D-Pantenol) penetruje uszkodzone dziąsła stymulując proces gojenia uszkodzeń (ran). Połączenie wyciągu rumianka i szałwi z prowitaminą B5, zawarte w KIN BABY Gel pozwoliło stworzyć idealny skład chroniący dziąsła dziecka w sposób skuteczny i naturalny podczas wyrzynania się jego pierwszych zębów.  OpisKIN BABY  pierwszy preparat na bazie naturalnych składników kojący ból i dolegliwości związane z ząbkowaniem. Ząbkowanie jest procesem wzrostu i wyrzyniania się zębów z dziąseł. Pierwsze zęby mleczne pojawiają się około 6 miesiąca życia i kończą wyrzynać się około 3 roku życia. Wyrzynanie się ząbków może powodować różne dolegliwości.KIN BABY Gel – nie zawiera cukru, nie zawiera alkoholu, posiada przyjemny truskawkowy smak.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Kin baby żel, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz