Klimaktobon

Klimaktobon - jak, kiedy i po co używać. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Klimaktobon. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który wielu powinien pomóc.

Klimaktobon działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Klimaktobon – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Klimaktobon własności

Postać: Opakowanie – 60 sztuk.Skład:Ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastejSproszkowane szyszki chmielu.Dawkowanie: Spożywać 2 razy dziennie 1 kapsułkę. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Ostrzeżenia: Preparat może nasilać działanie leków uspokajających oraz obniżających ciśnienie.Przeciwwskazania: Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i laktacja:Działanie poszczególnych składników:Pluskwica groniasta, roślina, której aktywne składniki (fitoestrogeny) wykazują działanie podobne do estrogenów (żeńskich hormonów płciowych). Dzięki tym właściwościom łagodzi dolegliwości okresu przekwitania.Chmiel wykazuje działanie uspokajające, jest odpowiedzialny za łagodzenie objawów ze strony układu nerwowego towarzyszących menopauzie.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Klimaktobon, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz