Klimaktobon

Klimaktobon - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak mało wiemy na temat Klimaktobon. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to popularny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie.

Klimaktobon opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Klimaktobon – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Klimaktobon opis

Postać: Opakowanie – 30 sztuk.Skład:Ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastejSproszkowane szyszki chmielu.Dawkowanie: Spożywać 2razy dziennie 1 kapsułkę. Produkt nie może być stosowany jako substytutzróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia wciągu dnia.Ostrzeżenia: Preparat może nasilać działanie leków uspokajających oraz obniżających ciśnienie.Przeciwwskazania: Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i laktacja:Działanie poszczególnych składników:Pluskwica groniasta, roślina, której aktywne składniki (fitoestrogeny)wykazują działanie podobne do estrogenów (żeńskich hormonów płciowych).Dzięki tym właściwościom łagodzi dolegliwości okresu przekwitania.Chmiel wykazuje działanie uspokajające, jest odpowiedzialny załagodzenie objawów ze strony układu nerwowego towarzyszącychmenopauzie.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Klimaktobon, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz