Koenade vitality

Koenade vitality o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Koenade vitality. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Koenade vitality informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Koenade vitality – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Koenade vitality opis

  SkładJedna tabletka zawiera: 10 mg NADH i 100 mg ekstraktu z Yerba Mate (liści Ostrokrzewu paragwajskiego) oraz sorbitol, ksylitol, sacharynian sodu, aromat, poliwinylopirolidon, octan tokoferylu, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, mentol. 12 tabletek do ssania.Grupa terapeutyczna: Preparaty naturalne.  Sposób użyciaJednorazowo 1 lub 2 tabletki, w zależności od potrzeb. Odczuwalne działanie rozpoczyna się już po 15-30 minutach od zażycia i utrzymuje się do kilku godzin. Tabletki należy ssać aż do całkowitego rozpuszczenia.  PrzechowywanieW temperaturze pokojowej.  WskazaniaZmęczenie fizyczne i psychiczne.  DziałanieKOENADE VITALITY + ENERGIA Z YERBA MATE – obecny w preparacie koenzym 1 (NADH) zalecany jest:ENERGIA FIZYCZNA:podczas intensywnej pracy oraz wysiłku fizycznego,w stanach zmęczenia fizycznego,dla zwiększenia libido u kobiet i mężczyzn,dla spowolnienia procesów starzenia się organizmu (anty-aging),w zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych (jet-lag).ENERGIA UMYSŁOWA:w stanach przepracowania umysłowego,znużenia i zmęczenia psychicznego,w okresie intensywnego wysiłku psychicznego,do poprawy zdolności zapamiętywania i koncentracji,do łagodzenia napięcia nerwowego w sytuacjach stresowych,do poprawy samopoczucia, nastroju.Preparat KOENADE® Forte z Yerba Mate to starannie dobrana kompozycja dwóch energetyzujących składników.OBECNY W PREPARACIE KOENZYM 1 (NADH) ZALECANY JEST:podczas intensywnej pracy oraz wysiłku fizycznego,w stanach przepracowania umysłowego, znużenia i zmęczenia psychicznego,do poprawy zdolności zapamiętywania i koncentracji,dla zwiększenia libido u kobiet i mężczyzn,do łagodzenia napięcia nerwowego w sytuacjach stresowych,w zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych (jet-lag).OBECNY W PREPARACIE EKSTRAKT Z LIŚC OSTROKRZEWU PARAGWAJSKIEGO (YERBA MATE):dodaje energii i sił witalnych,zwiększa aktywność umysłową,poprawia koncentrację,korzystnie wspomaga system nerwowy,wzmaga odporność psychofizyczną organizmu,pomaga regenerować siły.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Koenade vitality, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz