Kokaina szybki test

Kokaina szybki test - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Kokaina szybki test. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to popularny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Kokaina szybki test informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kokaina szybki test – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kokaina szybki test informacje

  Opis Szybki test wykrywający metabolit kokainy obecny w moczu w czasie 24-60 godzin od zażycia.Otrzymywana z liści rośliny koki kokaina silnie stymuluje centralny układ nerwowy i służy do miejscowych znieczuleń. Występuje w postaci białego bezwonnego proszku rozpuszczalnego w wodzie. W tej formie najczęściej się ją wdycha (absorbuje przez błony śluzowe nosa), rozciera na dziąsłach lub wstrzykuje bezpośrednio do żyły. Do efektów wywołanych używaniem kokainy należy euforia, pewność siebie, poczucie rozpierającej energii i towarzysząca temu zwiększona częstość akcji serca, rozszerzenie źrenic, gorączka, drżenie i pocenie się.Kokaina jest wydalana z moczem głównie jako benzoilecgonina, która może być wykryta w czasie od 1 do 4 dni od momentu użycia.KOKAINA Strip jest szybkim testem paskowym o czułości 300 ng/ml do wykrywania kokainy w ludzkim moczu. Wykonanie badania testem KOKAINA Strip jest bardzo proste, a wynik w postaci barwnych prążków na pasku testowym uzyskuje się w czasie 5 minut.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Kokaina szybki test, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz