Krople uspokajające

Krople uspokajające - o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niewiele wiemy na temat Krople uspokajające. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - tak to produkt, który człowiekowi może poprawić zdrowie.

Krople uspokajające opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Krople uspokajające – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Krople uspokajające działanie

  DawkowanieLek stosuje się doustnie. O ile lekarz nie przypisze inaczej, stosować: Dorośli i młodzież od 12 roku życia2,5-5 ml (około 37-73 krople) 1-3 razy dziennie.  Prowadzenie pojazdów mechanicznychLek zawiera 0,5 g czystego etanolu w 1 ml kropli. Ze względu na zawartość etanolu preparat, zwłaszcza przyjęty w dawce większej niż zalecana , może ograniczyć zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn.  Ciąża lub laktacjaNie zaleca się stosowania.  InterakcjeBrak danych.  WażnePo przyjęciu preparatu należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie zaleca się stosowania u dzieci.  WskazaniaHASCO krople uspokajające wskazane są w stanach nadmiernej drażliwości i niepokoju, trudności w zasypianiu na tle nerwowym.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Krople uspokajające, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz