Kudzu

Kudzu - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Kudzu. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Kudzu własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kudzu – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kudzu własności

  SkładJedna tabletka Kudzu zawiera:345 mg sproszkowanego korzenia kudzu150 mg ekstraktu z korzenia kudzu5 mg stearynianu magnezu10 mg hydroksypropylometylocelulozy  DawkowanieKudzu należy przyjmować regularnie, 1-2 kapsułki lub tabletki dziennie (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu) przed jedzeniem lub podczas jedzenia. Kapsułki przyjmuje się w całości lub dodane do posiłku (po uprzednim otworzeniu i wysypaniu zawartości). Tabletki również można przyjmować w całości lub rozkruszone w razie potrzeby.  Przeciwwskazania i interakcjePreparatu nie należy stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. U kobiet z rozpoznanym nowotworem z obecnym receptorem estrogenowym (ER+) należy rozważyć zasadność stosowania preparatu kudzu ze względu na zawartość daidzeiny i daidzyny. Nie są znane interakcje Kudzu z przyjmowanymi lekami, alkoholem, preparatami witaminowymi i multimineralnymi. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza. Osoby uczulone na kudzu nie powinny przyjmować preparatu.  WskazaniaKudzu powinny przyjmować wspomagająco osoby cierpiące na: uzależnienie od alkoholu uzależnienie od nikotyny zatrucia wątroby różnego pochodzenia, wywołane przez alkohol, inne substancje toksyczne, niektóre leki, złe odżywianie słabe krążenie, niedokrwienie kończyn, mózgu problemy z trawieniem dolegliwości okresu klimakterium Preparat Kudzu działa w sposób długofalowy. Pierwsze pozytywne efekty jego stosowania można jednak odczuć bardzo szybko, już po 1 – 2 tygodniach.  DziałaniePreparat Kudzu wspomaga kurację antyalkoholową oraz antynikotynową, działa wspomagająco, ochronnie na osoby zagrożone uzależnieniem od alkoholu, pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na alkohol.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Kudzu, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz