Kudzu

Kudzu - dane na temat właściwości i opis produktu. Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Kudzu. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Kudzu własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Kudzu – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Kudzu informacje

Postać: Opakowanie – 30 tabletekDziałanie:substancje zawarte w wyciągu z kudzu, głównie izoflawonoidy, wykazująwłaściwości wzmacniające i oczyszczające organizm, szczególnie wykorzystywanew walce z nałogami. Badania naukowe potwierdziły, że substancje te wpływająna działanie enzymów biorących udział w przemianach alkoholu w organizmie.Zastosowanie preparatu Kudzu skutkuje stopniowym zmniejszaniem "konieczności"spożywania alkoholu, przy jednoczesnym zmniejszeniu napięcie nerwowego ipoprawie nastroju.Wskazania:stosować jako środek wspomagający w walce z nadmiernym spożyciem alkoholu,oraz jako środek ogólnie wzmacniający i oczyszczający organizm. Nie stosować wprzypadku uczulenia na składniki preparatu.Sposób użycia:1 tabletka 3 razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.Przechowywać w temperaturzepokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małychdzieci. Suplement diety nie może być stosowanyjako substytut zróżnicowanej diety. oczyszcza i wzmacnia organizm pomaga walczyć z nałogiem .
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Kudzu, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz