La roche lipikar

La roche lipikar - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat La roche lipikar. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

La roche lipikar własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o La roche lipikar informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

La roche lipikar informacje

  SkładAP: Anti-Pruritus (przeciw swędzeniu).Główne składniki aktywne:Niacynamid 4%Masło Karité 20%Olej CanolaWoda termalna z La Roche-Posay  WskazaniaFormuła bez środków zapachowych i bez parabenów przygotowana specjalnie dla bardzo suchej, podrażnionej skóry z tendencją do swędzenia. Dla dzieci, niemowląt i dorosłych.  DziałanieSkrajnie sucha skóra charakteryzuje się defektem bariery ochronnej skóry. Alergeny oraz środki drażniące mogą łatwo wnikać w głąb skóry wywołując reakcje na jej powierzchni (swędzenie, uczucie ściągnięcia i pieczenia). Drapanie się prowadzi do dalszych uszkodzeń naskórka. LIPIKAR BALSAM AP natychmiast łagodzi bardzo suchą skórę przerywając to błędne koło. Zostaje przywrócony długotrwały komfort skóry. Natychmiast wchłaniana przez suchą skórę i odbudowująca jej głębokie warstwy. Łagodzi, przywraca komfort i elastyczność.  OpisLA ROCHE LIPIKAR BAUME balsam AP natłuszczający od pierwszego dnia – 24 h ochrona przed swędzeniem. Natychmiast się wchłania.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu La roche lipikar, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz