Lacalut activ płyn

Lacalut activ płyn - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Lacalut activ płyn. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który niejdenemu musi pomóc.

Lacalut activ płyn własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lacalut activ płyn – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lacalut activ płyn informacje

  Sposób użyciaPłukać jamę ustną intensywnie porcją ok. 10 ml preparatu przez ok. 30 sekund, a następnie wypluć. Po zastosowaniu nie przepłukiwać wodą.  ZastosowanieDo stosowania w codziennej higienie jamy ustnej. Czyści i chroni zęby po posiłku, do czasu następnego ich mycia.  DziałanieLACALUT ACTIV płyn do płukania jamy ustnej – działa antybakteryjnie, likwidując jeden z głównych czynników powstawania próchnicy i parodontozy. Zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i w konsekwencji zapaleniu dziąseł.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Lacalut activ płyn, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz