Laciflor strong

Laciflor strong fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Laciflor strong. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który wielu może pomóc.

Laciflor strong własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Laciflor strong – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Laciflor strong opis

  SkładInulina, Bifidobacterium ssp, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidofilus, Streptococcus thermophillus oraz substancje dodatkowe : maltodekstryna, stearynian magnezu(substancja przeciwzbrylająca).  Sposób użyciaDorośli i dzieci: 1 kapsułka raz lub 2 razy na dobę (najlepiej po posiłku). Zalecany do spożycia rano (po posiłku) oraz wieczorem(po posiłku) przed udaniem się na spoczynek. LaciflorStrong może być stosowany u dzieci powyżej 3 roku życia,które potrafią przełknąć kapsułkę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia,tj.2 tabletek w ciągu dnia.  UwagaSuplement diety nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety.  OpisLaciflorStrong zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii,które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie procesów zachodzących w przewodzie pokarmowym. Składniki preparatu LaciflorStrong wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu odpornościowego i pokarmowego. Pozytywnie oddziałują na przewód pokarmowy w trakcie przyjmowania antybiotyków. Dodatkowy prebiotyk (Inulina) wspomaga aktywizację działania bakterii w przewodzie pokarmowym.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Laciflor strong, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz