Lecithine forte

Lecithine forte kiedy i jak stosować. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Lecithine forte. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - tak to popularny środek, który człowiekowi może poprawić zdrowie.

Lecithine forte informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lecithine forte – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lecithine forte informacje

  SkładLecytyna sojowa 1200 mg.  Dawkowanie1 kapsułka dziennie przed posiłkiem.  PrzeciwwskazaniaStosowanie u kobiet w ciąży i matek karmiących powinno być uzgodnione z lekarzem.  WskazaniaZalecamy osobom młodym w celu podwyższenia sprawności umysłowej oraz osobom starszym, palącym, z nadciśnieniem tętniczym, z podwyższonym poziomem cholesterolu oraz rekonwalescentom.  DziałaniePreparat przeznaczony jest jako uzupełnienie diety u osób intensywnie pracujących umysłowo, w stanach zmęczenia, osłabienia, przy zaburzeniach pamięci, nadpobudliwości nerwowej i osłabionej koncentracji. Lecytyna pełni ważną funkcję w wielu procesach metabolicznych organizmu. Wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego i krążenia.Układ nerwowy – Ważnym przekaźnikiem impulsów nerwowych jest cholina, substancja naturalnie zawarta w lecytynie. Jej obecność aktywnie wpływa na poprawę zdolności koncentracji, zapamiętywania i uczenia się. Zmniejsza nadpobudliwość nerwową i przyspiesza regenerację po wysiłku umysłowym, fizycznym oraz po przepracowaniu.Układ krążenia – Substancje czynne zawarte w lecytynie obniżają poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi oraz zmniejszają odkładanie jego w ścianach naczyń krwionośnych. Chronią przed rozwojem miażdżycy i zmniejszają ryzyko zawału mięśnia sercowego.Układ pokarmowy – Cholina usprawnia pracę wątroby poprzez udział w trawieniu tłuszczy. Niedobór tej substancji może prowadzić do otłuszczenia wątroby i stopniowej degeneracji tego narządu.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Lecithine forte, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz