Lehning berberis complexe

Lehning berberis complexe - strona z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Lehning berberis complexe. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który człeku musi pomóc.

Lehning berberis complexe własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lehning berberis complexe – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lehning berberis complexe informacje

  Skład Krople – 30ml zawiera: Berberis vulgaris D2, Acidum oxalicum D8, Colchicum D3, Colocynthis D3, Betula folia D1, Ononis spinosa D2, Natrum sulfuricum D2,Gnaphalium polycephalum D2, Pulsatilla D4, Terebinthina D3 aa 3ml.   Dawkowanie Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej: 3 – 4 x dziennie 20 kropli na wodę, między posiłkami. Przy bólach neuralgicznych stosować częściej.   Wskazania Wskazaniami do stosowania są przewlekłe schorzenia reumatyczne, neuralgie. Polecany przy bólach okolicy lędźwiowo – krzyżowej, rwie kulszowej, przewlekłych schorzeniach reumatycznych.Polecany przy: bólach okolicy lędźwiowo – krzyżowej,rwie kulszowej, przewlekłych schorzeniach reumatycznych i dnawych, bólach stawowych i kostnych, przewlekłych dolegliwościach okołostawowych, szczególnie okolicy krzyżowo – lędźwiowej, kolanowej i stawów stopy, nerwobólach okolicy klatki piersiowej, lędźwiowej i biodrowej, porannym uczuciu zesztywnienia i rozbicia.  Działanie LEHNING BERBERIS COMPLEXE pobudza funkcję wątroby i nerek, powodując zwiększenie wydalania produktów przemiany materii, obniża przez to możliwość ujawniania się dny moczanowej, kamicy żółciowej i nerkowej. Lek zalecany w przewlekłych schorzeniach reumatycznych i przewlekłych postaciach rwy kulszowej . Stosowany w bólach stawowych i mięśniowych okolicy lędźwiowej, kończyn dolnych i klatki piersiowej. Obejmuje swym działaniem bóle neuralgiczne zwłaszcza dotyczące klatki piersiowej, okolicy lędźwiowej i biodrowej. Znosi objawy rannego zesztywnienia i rozbicia. Daje dobre rezultaty przy stosowaniu profilaktycznym w kamicy żółciowej i nerkowej.  
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Lehning berberis complexe, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz