Lehning homeomag

Lehning homeomag - o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Lehning homeomag. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który człeku musi poprawić zdrowie.

Lehning homeomag działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lehning homeomag działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lehning homeomag działanie

  SkładTabletki – 1 tabletka 1g zawiera: Magnesia muriatica D1 , Magnesia phosphorica D1 aa 0.05 g.,Magnesia bromata D4, Plumbum met. col. D8, Kalium phosphoricum D5, Ambra grisea D5 aa 0.01 g., Vehiculum ad 1 g.  DawkowanieJeżeli lekarz nie zaleci inaczej : 2 tabletki do ssania rano i wieczorem, przynajmniej przez 2-3 miesiące lub do ustąpienia objawów. Profilaktycznie stosować na wiosnę i jesienią każdego roku, przez 2- 3 miesiące. Dzieci połowa dawki.  WskazaniaNiedobory magnezu występujące na różnym tle, a szczególnie: w przebiegu zaburzeń wchłaniania, w stresie i lękach, przy zaburzeniach wegetatywnego układu nerwowego, zaburzeniach pamięci, kurczach,przemęczeniu psychicznym i fizycznym, związanym z niedoborem magnezu,kurczach, drętwieniach, drżeniach kończyn,łamliwości paznokci,sytuacjach stresowych i lękach,w ciąży,karmieniu piersią,osłabieniu psychicznym i związanych z tym stanach:nadpobudliwości,zaburzeniach snu,zaburzeniach pamięci,biciach serca,  DziałanieLEHNING HOMEOMAG zawiera niezbędne dla organizmu, biologicznie czynne składniki o szerokim zakresie działania. Poprzez pobudzenie wielu enzymów działa korzystnie na przemianę materii. Dzięki właściwej kompozycji składników lek ten wyrównuje niedobory, a także powoduje zwiększenie przyswajania magnezu, bez obawy przedawkowania czy skutków toksycznych. Blokuje metale ciężkie.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Lehning homeomag, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz