Lehning passiflora ghl

Lehning passiflora ghl - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Lehning passiflora ghl. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to istotny środek, który niejdenemu może pomóc.

Lehning passiflora ghl działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lehning passiflora ghl – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lehning passiflora ghl działanie

  Skład Krople – 30ml zawiera: Passiflora incarnata D1, Avena sativa D1, Belladonna D3, Secale cornutum D4, Valeriana officinalis D1 aa 6 ml.   Dawkowanie Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : dorośli – 3 – 4 x dziennie 20 kropli na wodę, ostatnia dawka na 1 godz. przed snem.   Wskazania Wskazaniami do stosowania są bezsenność, stany lękowo – depresyjne nerwice z bezsennością. Polecany przy zaburzeniach snu, bezsenności, koszmarach sennych, stanach lękowo – depresyjnych, nerwicach z bezsennością, uczuciu niepokoju i lęku, lękach nocnych.Polecany przy:zaburzeniach snu,bezsenności, koszmarach sennych, stanach lękowo – depresyjnych,nerwicach z bezsennością,uczuciu niepokoju i lęku,lękach nocnych.   Działanie LEHNING PASSIFLORA G.H.L. korzystnie wpływa na O.U.N., szczególnie w przypadkach zaburzeń snu i stanów lękowo – depresyjnych. Lek często stosowany u dzieci mających problemy z zaśnięciem, a także z niespokojnym i przerywanym snem. Może być także stosowany u dorosłych. Nie powoduje uzależnienia, ani skutków ubocznych. Ułatwia zasypianie, pogłębia sen, usuwa stany lękowo – depresyjne.  
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Lehning passiflora ghl, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz