Lierac mesolift rozświetlający

Dagomed alvia syrop - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niewiele wiemy w temacie Dagomed alvia syrop. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to znany środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Dagomed alvia syrop informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dagomed alvia syrop – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dagomed alvia syrop działanie

  Skład100 g syropu zawiera:Substancje czynne: Bryonia D4, Bryonia D12, Graphites D6, Lycopodium clavatum D3, Lycopodium clavatum D6, Sepia officinalis D6, Strychnos nux vomica D3, Strychnos nux vomica D6, Silybum marianum D3, Taraxacum officinale D3 aa 0,5 g.Substancje pomocnicze: sorbitol 70% (E420), kwas cytrynowy (E330), trisodu cytrynian (E331), aromat śliwkowy, barwnik antocyjan (E163), woda oczyszczona.  DawkowanieDorośli: 1 miarka (10 ml) 3 do 5 razy na dobę.Dzieci: dawka jednorazowa – 1/2 miarki (5 ml) 3 do 5 razy na dobę na 15 minut przed lub po posiłku.  PrzeciwwskazaniaNie należy stosować leku, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.  StosowanieLek ALVIA Zaparcia stosuje się w łagodnych zaparciach związanych ze zmianą diety lub miejsca pobytu.  WskazaniaZaparcia
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Dagomed alvia syrop, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz