Likobon

Likobon - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Likobon. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to popularny środek, który każdemu może pomóc.

Likobon działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Likobon – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Likobon własności

  Skład Skład 1 kapsułka:Ekstrakt ze skrzypu 100 mgEkstrakt z soi (40%izoflawonoidów) 45mgLaktoproteiny 60 mgEkstrakt z owoców róży 60 mgLikopen 50 mgKrzemionka 5 mg   Dawkowanie Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Przeciwwskazania Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu.   Opis LIKOBON – ujędrnia skórę, preparat ziołowo – mineralny stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu skóry a zwłaszcza jej młodego wyglądu. Składniki stymulują odnowę komórkową naskórka, chronią włókna kolagenu przed zniszczeniem, poprawiają gęstość skóry. Preparat zawiera Likopen z owoców pomidora, ekstrakty z soi, ziela skrzypu, owoców róży oraz krzem. Poza dobroczynnym działaniem na skórę Likobon usuwa także wolne rodniki z organizmu. Suplement diety
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Likobon, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz