Lipszajady

Lipszajady - cechy i działanie. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Lipszajady. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to istotny środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie.

Lipszajady własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lipszajady – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lipszajady własności

Opakowanie: 30 tabletek LIPS tabletki jest preparatem uzupełniającym dietę w ryboflawinę oraz substancje czynne wyciągu z szałwii, które likwidują objawy niedoborów witamin oraz objawy obniżonej odporności charakteryzujące się skłonnością do: pękania skóry w kącikach ust zakażeń pękających kącików ust (tzw. zajady) zakażeń języka i błon śluzowych jamy ustnej (tzw. afty lub pleśniawki)SKŁADNIKI AKTYWNE:Substancje czynne zawarte w ekstrakcie z szałwii (garbniki, kwasy wielofenolowe oraz niektóre składniki szałwiowego olejku eterycznego)wykazują działanie ściągające, hamują wzrost lub całkowicie zwalczają wiele rodzajów bakterii.  Krótkotrwałe  włączenie  do  diety  wyciąguz szałwii w połączeniu z dużą porcją ryboflawiny – składników LIPS – szybko (w ciągu 1-2 dni) skutkuje złagodzeniem objawów pękania skóry w kącikach ust, zakażeń błon śluzowych języka i wewnętrznych części jamy ustnej. Profilaktyczne stosowanie składników suplementu LIPS eliminuje nawroty powyższych objawów niedoborów.SPOSÓB UŻYCIA:W przypadku wystąpienia objawów niedoborów u dorosłych i dzieci od 12 lat zastosować: 2 tabletki od trzech do pięciu razy dziennie przez pierwsze 2 dni oraz przez kolejne 2 dni – 2 tabletki raz dziennie (najlepiej rano).Objawy powinny ustąpić do 6 godzin od przyjęcia ostatniej porcji w pierwszej dobie przyjmowania preparatu. W profilaktyce nawrotów stosować 1 tabletkę dziennie przez okres minimum 30 dni. STOSOWANIE U DZIECI:Od 4 lat – 1 tabletka 2 razy dziennieOd 9 lat – 1 tabletka 3 razy dziennie
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Lipszajady, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz