Lumewal krople uspokajające

Lumewal krople uspokajające - cechy i działanie. Zauważmy jak mało wiemy w temacie Lumewal krople uspokajające. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to znany środek, który każdemu musi poprawić zdrowie.

Lumewal krople uspokajające informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lumewal krople uspokajające – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lumewal krople uspokajające działanie

Działanie Lumewal wykazuje działanie uspokajające na OUN, usposabiające do snu, zmniejsza stany napięcia nerwowego (pochodzenia wegetatywnego, psychicznego) i niepokoju. Wskazania Trudności w zasypianiu na tle nerwowym, stany napięcia i niepokoju (także w okresie przekwitania), nadpobudliwość nerwowa, pomocniczo w leczeniu nerwic czynnościowych i zaburzeń neurowegetatywnych. Przeciwwskazania Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nadwrażliwość na składniki preparatu. Działania niepożądane Nie są znane przypadki działań niepożądanych podczas stosowania preparatu według wskazań w zalecanych dawkach. Przechowywanie Lek należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej (tj. 15-25 C) Chronić przed działaniem światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Okres trwałości 2 lata Dawkowanie Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować zgodnie z następującym dawkowaniem: młodzież od 12 do 17 lat oraz dorośli – od 3 ml do 5 ml kilka razy dziennie. Skład Valerianae radix tinctura Melissae herbae intractum Leonuri card. herbae tinctura Lavandulae flos extractum fluidum Lupuli strobili extractum fluidum
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Lumewal krople uspokajające, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz