Lunapret

Lunapret fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Lunapret. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to popularny środek, który człeku może naprawić zdrowie.

Lunapret własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Lunapret – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lunapret informacje

Opakowanie: 20 tabletekPreparat Lunapret jest przeznaczony do stosowania w przypadku trudności w zasypianiu oraz niespokojnego snu.Skład * suchy ekstrakt z korzenia waleriany (Valerianae radicis extractum siccum)(4-6:1) w połączeniu z nośnikami – 250 mg,* suchy ekstrakt z szyszek chmielu (lupuli strobili extractum siccum)(5-7:1) w połączeniu z nośnikami – 60 mg.Stosowanie Dawka dla młodzieży powyżej 12 roku życia, dorosłych i osób w podeszłym wieku wynosi zazwyczaj 2 tabletki przyjmowane na 1 godzinę przed udaniem się na spoczynek. Tabletki należy popić niewielką ilością płynu. Jeśli to konieczne dawkę można zwiększyć do 3 tabletek. 
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Lunapret, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz