Maść nagietkowa

Maść nagietkowa - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy na temat Maść nagietkowa. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Maść nagietkowa własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Maść nagietkowa działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Maść nagietkowa działanie

Postać: Tuba – 37 g.Wskazania: MAŚĆ NAGIETKOWA stosowana jest na: źle gojące się rany, odleżyny, odmrożenia, oparzenia, otarcia naskórka, owrzodzenia na tle żylakowym, stany zapalne odbytu i sromu, stłuczenia, miejsca po ukąszeniu owadów. Opis: Działaniemaści oparte jest na biologicznie aktywnych substancjach zawartych w wyciągu z kwiatostanów nagietka. MAŚĆ NAGIETKOWA stosowana jest również, z dobrym skutkiem, w leczeniu stłuczeń, a także miejsc po ukąszeniu owadów.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Maść nagietkowa, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz