Mastodynon

Mastodynon - o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Mastodynon. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który niejdenemu może pomóc.

Mastodynon informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Mastodynon własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Mastodynon opis

Działanie Mastodynon wpływa regulująco na układ podwzgórze-przysadka-jajnik i wyrównuje zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami. Wskazania Zaburzenia cyklu miesiączkowego i/lub niepłodność związana z niewydolnością ciałka żółtego; zespół napięcia przedmiesiączkowego z takimi objawami, jak mastodynia (bolesność piersi), zaburzenia równowagi emocjonalnej, zaparcia, tworzenie się obrzęków, bóle głowy/migrena; mastopatia włóknisto – torbielowata (dysplazja włóknisto-torbielowata sutka). Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Uwaga: preparat zawiera laktozę, dlatego też nie nadaje się do leczenia osób z niedoborem laktazy, pacjentek z galaktozemią oraz osób z glukozo-galaktozowym zespołem złego wchłaniania. Leku Mastodynon nie należy stosować w ciąży, gdyż brak jest wystarczających danych dotyczących stosowania leku w tym okresie. Nie należy go również stosować w okresie karmienia piersią, gdyż brak jest wystarczającej ilości odpowiednich danych. Działania niepożądane Niekiedy mogą wystąpić: nudności, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, niewielkie zwiększenie się masy ciała, swędząca wysypka, trądzik i ból głowy. W pojedynczych przypadkach, w trakcie stosowania preparatów zawierających Agnus castus może wystąpić przejściowe pobudzenie psychoruchowe, stany dezorientacji i omamy. Dawkowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej: doustnie, 1 tabletka dwa razy na dobę (można popić – np. szklanką wody). Lek Mastodynon należy przyjmować przez co najmniej 3 miesiące – także w trakcie menstruacji. Poprawa następuje zazwyczaj po 6 tygodniach. Jeśli po zakończeniu przyjmowania leku dolegliwości powrócą, leczenie powinno być kontynuowane po konsultacji z lekarzem. Skład 1 tabletka zawiera: Agnus castus Ø (162 mg), Caulophyllum thalictroides D4 (81 mg), Cyclamen D4 (81 mg), Ignatia D6 (81 mg), Iris D2 (162 mg), Lilium tigrinum D3 (81 mg).
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Mastodynon, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz