Maxi krzem

Maxi krzem - jak, kiedy i po co używać. Zauważmy jak niedostatecznie wiemy na temat Maxi krzem. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to popularny środek, który każdemu musi poprawić zdrowie.

Maxi krzem własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Maxi krzem – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Maxi krzem opis

  Skład Wyciąg z ziela skrzypu polnego w przeliczeniu na suszone ziele skrzypu polnego zawierający krzemionkę, Wyciąg z pędów bambusa zawierający krzemionkę, Wyciąg z ziela pokrzywy w przeliczeniu na suszone ziele pokrzywy, Żelazo, Cynk, Mangan, Miedź, Jod, Selen,Witamina C, Niacyna (ekwiwalent niacyny), Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu), Kwas pantotenowy, Ryboflawina (witamina B2), Witamina B6, Tiamina (witamina B1), Kwas foliowy, Biotyna, Witamina B12, Beta karoten w przeliczeniu na ekwiwalent retinolu (witamina A), L-metionina, Kwas para-aminobenzoesowy (PABA).   Sposób użycia 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.   Opis Maxi krzem zawiera zestaw wyciągów roślinnych z łatwo przyswajalną krzemionką oraz witaminy i mikroelementy. Pomaga w regeneracji, wzmocnieniu oraz pielęgnacji włosów i paznokci. Przeciwdziała utracie jędrności skóry. Zawarte w Maxi Krzemie mikroelementy: Żelazo przyczynia się do prawidłowego transportu tlenu w organizmie, oraz do prawidłowego podziału komórek. Cynk i selen korzystnie wpływają na ochronę składników komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz na prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci. Mangan i miedź przyczynia się do prawidłowego tworzenia tkanki łącznej. Jod bierze udział w prawidłowym metabolizmie energii. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry. Dodatkowo Maxi Krzem zawiera witaminy: C, B1, B2, B3, B12, oraz kwas foliowy, biotynę i beta karoten. Jedna kapsułka Maxi Krzemu zawiera ponad 80 mg łatwo przyswajalnej krzemionki pochodzącej z wyciągów roślinnych. Produkt zawiera krzemionkę naturalnego pochodzenia.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Maxi krzem, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz