Mebby gentlefeed manual

Mebby gentlefeed manual fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Mebby gentlefeed manual. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie to istotny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Mebby gentlefeed manual opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Mebby gentlefeed manual – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Mebby gentlefeed manual własności

  Dane techniczne przyssawka masująca pojemnik z tworzywa bez Bisfenolu-A (nadaje się do zamrażania) pokrywka na pojemnik 2 lata gwarancji.   Opis Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual jest idealny do domowego użytku. Polecany matkom cierpiącym na zatory gruczołów sutkowych lub pęknięcia. MEBBY Gentlefeed to całkowicie nowa technologia odciągania mleka z piersi, w odróżnieniu od konwencjonalnych odciągaczy dostępnych obecnie na rynku. Technologia Gentlefeed, wytwarzania lekkiego „efektu próżni”, pozwala na delikatne odciągnięcie nagromadzonego pokarmu w piersi. Innowacyjna silikonowa wkładka MEBBY Gentlefeed Manual posiada regulowany system siły odciągania mleka pozwalający matce na komfortowe odciągnięcie potrzebnej ilości dobrego pokarmu. Delikatna silikonowa wkładka tarczy piersiowej, która miękko się porusza na brodawce i otoczce, zapewnia delikatne działanie podobne do naturalnych odruchów niemowlęcych ust i języka podczas ssania piersi. Taki ruch stymuluje pierś do wydzielania mleka i powoduje jego produkcję oraz rozluźnia. Badania kliniczne pokazują, że stymulacja brodawki pomaga mamie zapoczątkować i utrzymać przez długi okres produkcję pokarmu. OPATENTOWANA BARIERA OCHRONNA Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual posiada opatentowany jednokierunkowy strumień powietrza stanowiący barierę ochronną: chroni przed ruchami powietrza w kierunku piersi przez co eliminuje ryzyko potencjalnych infekcji matki i dziecka. Lekarze zalecają karmienie noworodków matczynym mlekiem przez cały pierwszy rok życia dziecka. Mleko matki zawiera, bowiem przeciwciała, których dziecku potrzeba, aby być chronionym przed alergiami i infekcjami. SPOKÓJ I WYGODA MEBBY Gentlefeed pomaga karmić piersią dłużej, ponieważ pozwala odciągać i zachowywać mleko matki. MEBBY Gentlefeed pozwala mamie odzyskać jej prywatne życie, gdyż jest ona spokojniejsza wiedząc, że jej dziecko jest cały czas karmione jej własnym pokarmem również podczas jej nieobecności. Może być przy matce wszędzie tam gdzie zajdzie potrzeba odciągnięcia mleka, zaś odciągnięty pokarm można bezpiecznie przechować aż do momentu jego użycia. BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM KROKU Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual jest szybki i cichy. Pojemniki na pokarm wykonane są ze specjalnego tworzywa nie zawierającego Bisfenol A, który w nadmiernych ilościach powoduje cukrzycę, nadwagę czy alergie. Wyposażony jest w elegancką praktyczną torbę. Może być zasilany sieciowo lub akumulatorkami.  
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Mebby gentlefeed manual, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz