Melatonina

Melatonina fakty na temat tego produktu. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Melatonina. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Melatonina działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Melatonina – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Melatonina opis

  WskazaniaMELATONINA + B6 jako środek pomocniczy w zaburzeniach snu związanych z zmianą stref czasowych, u osób w wieku podeszłym. regulacja rytmu snu – czuwanie u osób niewidomych.  OpisLek MELATONINA + B6 składa się z dwóch substancji czynnych – hormonu melatoniny i witaminy B6.Melatonina wytwarzana jest przez gruczoł szyszynkę (zlokalizowaną w ośrodkowym układzie nerwowym) – Reguluje godziny snu i czuwanie w ciągu doby.Witamina B6 bierze udział w przemianach metabolicznych organizmu (białek, węglowodanów i lipidów).W produkcje leczniczym Melatonina + B6 następuje kumulowanie działania obydwu składników, co powoduje nasilenia działania melatoniny a tym samym poprawia znaczenie jego skuteczności.Przeprowadzone badania potwierdziły, że niedobór witaminy B6 jest związany z wyraźną redukcją wytwarzania w organizmie melatonin, zaś podawanie witaminy B6 jest czynnikiem pobudzającym wzrost wydzielania melatoniny. Ponadto dane nie kliniczne uzyskane na podstawie badań farmakologicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania, toksyczności po podaniu wielokrotnym i genotoksyczności, nie ujawniają szczególnego zagrożenia dla człowieka.Melatoninę + B6 stosuje się w zaburzeniach snu 1 tabletkę pół godzinę przed snem.Skutki działania leku obserwuje się stopniowo, nierzadko po upływie dwóch i więcej tygodni regularnego stosowania.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Melatonina, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz