Melatonina lek am

Melatonina lek am - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Melatonina lek am. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to znany środek, który człeku powinien poprawić zdrowie.

Melatonina lek am opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Melatonina lek am – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Melatonina lek am opis

 Skład1 tabletka zawiera 1 mg, 3 mg lub 5 mg melatoniny (Melatoninum).  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na melatoninę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.Melatoniny nie należy stosować po spożyciu alkoholu oraz w okresie ciąży lub laktacji. WskazaniaMelatonina jest wskazana jako środek pomocniczy w leczeniu zaburzeń rytmu snu i czuwania np. związanych ze zmianą stref czasowych, lub w związku z pracą zmianową.Lek ułatwia także regulację zaburzeń dobowego rytmu snu i czuwania u pacjentów niewidomych.  Opis
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Melatonina lek am, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz