Melisal forte syrop

Melisal forte syrop - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Melisal forte syrop. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to popularny środek, który człeku powinien poprawić zdrowie.

Melisal forte syrop własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Melisal forte syrop – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Melisal forte syrop opis

Opakowanie: 125 G Skład:100g syropu zawiera:Wyciąg płynny złożony ( 1:1 ) z:liścia melisy (Melissae folium) (77 cz.),kwiatostanu głogu (Crataegi inflorescentia) (15 cz.),korzenia arcydzięgla (Archangelicae radix) ( 8 cz.) 10 gDziałanie:Produkt leczniczy roślinny stosowany tradycyjnie, którego skuteczność ibezpieczeństwo opiera się wyłącznie na długotrwałym stosowaniu idoświadczeniu.Wskazania:Melisal forte stosuje się tradycyjnie w stanach napięcia i niepokoju. Dawkowanie:Doustnie dzieci od 1 do 3 lat zgodnie z opinią lekarza, zazwyczaj 1 do3 razy dziennie po 1 łyżeczce od herbaty. Syrop można rozcieńczyć wniewielkiej ilości przegotowanej wody. Ze względu na brak dobrzekontrolowanych badań klinicznych preparatu u dzieci, należy zachowaćszczególną ostrożność przy podawaniu leku dzieciom do 6 lat.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Melisal forte syrop, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz