Minapent klimactiv

Minapent klimactiv - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Minapent klimactiv. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to znany środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Minapent klimactiv opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Minapent klimactiv – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Minapent klimactiv informacje

  Skład1 tabletka zawiera: Trifolium pratense (wyciąg) 150 mg Humulus lupulus (wyciąg) 31 mg Witamina E 5 mg Substancje pomocnicze: talk E553b, stearynian magnezu E470b, mikrokrystaliczna celuloza E460  StosowanieZalecana porcja: 1-2 tabletki 1x dziennie, popić odpowiednią ilością płynu. Porcja 2 tabletki dziennie zalecana jest dla kobiet, u których występują intensywniejsze symptomy dolegliwości. Nie należy przekraczać zalecanej porcji 2 tabletki dziennie.  PrzeciwwskazaniaPreparat nie jest przeznaczony dla dzieci! Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących! Nie zaleca się łączenia preparatu z hormonalną terapią zastępczą.  OpisMinapent klimactiv zawiera naturalne substancje, które skutecznie regulują wahania w zakresie równowagi hormonalnej kobiet w okresie klimakterium. Pomaga nie tylko w hamowaniu potliwości i ataków gorąca, ale także w redukcji chwiejności emocjonalnej i w łagodzeniu objawów bezsenności.Zawarte substancje czynne:1) Przy uderzeniach gorąca i nadmiernym poceniu się: Trifolium pratense to jedno z najbogatszych źródeł estrogenów roślinnych – izoflawonów, które skutecznie działają w zakresie łagodzenia nieprzyjemnych fizycznych objawów towarzyszących okresowi klimakterium (tzw. syndrom wegetatywny). Wraz z wyciągiem z chmielu pomagają w tłumieniu ataków gorąca, potliwości, wysuszaniu błony śluzowej pochwy, zmniejszają poziom cholesterolu.2) Łagodzą rozdrażnienie i objawy bezsenności: Humulus lupulus zawiera substancje czynne, które wykazują działanie łagodzące w obszarze centralnego układu nerwowego i pomagają zmniejszyć bezsenność. Powyższe działanie jest dodatkowo wzmocnione dzięki izoflawonom zawartym w Trifolium pratense, które łagodzą rozdrażnienia, chwiejność emocjonalną i posiadają właściwości antydepresyjne (poprawiające nastrój).3) Poprawiają ogólną witalność kobiet: Zawarte w preparacie wyciągi (Trifolium pratense, Humulus lupulus) pomagają ograniczać ubytek masy kostnej (osteoporoza) oraz regulować poziom cholesterolu. Obecna w preparacie witamina E wpływa na zmniejszanie dolegliwości sercowonaczyniowych związanych z okresem klimakterium. Witamina ta jest ze względu na swe silne właściwości antyoksydacyjne stosowana przy dolegliwościach sercowych, miażdżycy, pomaga w poprawie krwioobiegu i chroni membrany komórkowe.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Minapent klimactiv, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz