Morfina test wykrywający

Morfina test wykrywający -informacje na temat produktu. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Morfina test wykrywający. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie to produkt, który człowiekowi może poprawić zdrowie.

Morfina test wykrywający działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Morfina test wykrywający – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Morfina test wykrywający działanie

  OpisMorfina test szybki test wykrywający morfinę i metabolit heroiny obecne w moczu w czasie do 3 dni od momentu zażycia. Morfina, heroina i kodeina (leki makowcowe, inaczej opiaty) są pozyskiwane z żywicy maku lekarskiego (opium). Morfina posiada właściwości narkotyczne i przeciwbólowe, działa na ośrodkowy układ nerwowy. Heroina ma podobne działanie jak morfina, ale wielokrotnie silniejsze. Heroina ma postać białego (z brązowymi domieszkami), krystalicznego proszku, bez zapachu. „Polska heroina” tzw. kompot jest lekko oleistym płynem w kolorze jasno do ciemnobrązowego. Heroina szybko metabolizuje do morfiny i dlatego w moczu osoby zażywającej heroinę wykrywa się morfinę. Również kodeina w organizmie człowieka metabolizuje do morfiny. Używanie opiatów prowadzi do bardzo silnego uzależnienia psychicznego i fizycznego.MORFINA Strip wykrywa morfinę obecną w moczu do 2 – 3 dni od momentu użycia opiatów: morfiny, heroiny lub tzw. kompotu.MORFINA Strip jest szybkim testem paskowym o czułości 300 ng/ml do wykrywania morfiny w ludzkim moczu. Wykonanie badania testem MORFINA Strip jest bardzo proste, a wynik w postaci barwnych prążków na pasku testowym uzyskuje się w czasie 5 minut. 
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Morfina test wykrywający, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz