Multibiotic maść

Multibiotic maść o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Multibiotic maść. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to znany środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Multibiotic maść opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Multibiotic maść – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Multibiotic maść działanie

  Skład1 g maści zawiera 5 mg neomycyny siarczanu (Neomycini sulfas), 10 mg bacytracyny cynkowej (Bacitracinum zincum), 0,833 mg polimyksyny B siarczanu (Polymyxini B sulfas).Substancje pomocnicze wykazujące działanie biologiczne: propylu parahydroksybenzoesan (E 216), metylu parahydroksybenzoesan (E 218)  UwagaPrzed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.  Środki ostrożnościMaść przechowywać w zamkniętych opakowaniach, w temperaturze 5-25 °C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  Termin ważnościOkres trwałości wynosi 15 miesięcy.  PrzeciwwskazaniaNie należy stosować preparatu:w nadwrażliwości na substancje czynne, aminoglikozydy, polimyksyny lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,u dzieci w wieku do 12 lat, ze względu na ryzyko działania nefrotoksycznego i ototoksycznego,na błony śluzowe,na głębokie lub kłute rany, ciężkie oparzenia,na dużą powierzchnię uszkodzonej skóry,do oczu,na sączące zmiany chorobowe,w okresie ciąży i karmienia piersią.  WskazaniaMULTIBIOTIC zapobiega zakażeniom wtórnym drobnych ran ciętych, zadrapań, otarć i oparzeń. Pierwotne i wtórne bakteryjne zakażenia skóry (np. zakażone niewielkie rany, zakażenia bakteryjne skóry w oparzeniach i odmrożeniach), wywołane przez bakterie Gram-dodatnie (gronkowce, paciorkowce) oraz Gram-ujemne pałeczki, w tym bakterie z rodzaju Pseudomonas.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Multibiotic maść, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz