Naturalny olejek eukaliptusowy

Naturalny olejek eukaliptusowy - strona z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Naturalny olejek eukaliptusowy. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - tak to istotny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Naturalny olejek eukaliptusowy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Naturalny olejek eukaliptusowy – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Naturalny olejek eukaliptusowy własności

  PrzeciwwskazaniaNależy unikać kontaktu z oczami/ okolice oczu – w przypadku podrażnienia przemyć kilka razy zimną wodą.Nie stosuj go jeśli cierpisz na wysokie ciśnienie.Używaj zawsze w rozcięczeniu.Pochodzenie : Australia, Chiny, Hiszpania, USA, Brazylia.  WskazaniaZastosowanie domoweOrzeźwia umysł.Na wszelkie problemy z oddychaniem, katarem, gdyż zmienia przekrwienie.Skutecznie odkaża pomieszczenia.Dobry na ukąszenia owadów (lagodzi swedzenia), oparzenie, rany i pęcherze.Odstrasza owady.Rozkurcza oskrzela, upłynnia zalegająca wydzielinę śluzowa, udrażnia zatoki oboczne nosa i lekko podrażniając śluzówkę wyzwala odruch kaszlowy .Posiada właściwości rozpuszczające m.in. gumę, smołę.Przynosi ulgę chorym na reumatyzm i także reumatyczne zapalenie stawów.Kąpiele z olejkiem eukaliptusowym działają lekko drażniąco wywołując zaczerwienienie skóry, a tym samym uczucie rozgrzania. Następuje pobudzenie krążenia w mieśniach i w skórze, przez co poprawia się natlenienie i odżywienie tkanek, ustępuja obrzęki, szybciej eliminowane są toksyny z komórek.Dzięki właściwościom antyseptycznym ogranicza infekcje.Wzmacnia i stymuluje system nerwowy. Zapach : świeży, ostry, słodki, czysty i przenikliwy  OpisETJA naturalny olejek eteryczny eukaliptusowy (Oleum Eucalypti ) – naturalny olejek eteryczny otrzymuje się z odmiany Eukaliptus globulus . Jest on produktem destylacji liści i gałązek drzewa. Bezbarwna olejek o orzeźwiającym, palącym, a potem chłodzącym smaku oraz specyficznym zapachu. Olejek posiada w swym składzie około 70-80% eukaliptolu. Istnieje jeszcze olejek eteryczny eukaliptusowy otrzymywany z rośliny o nazwie Eucaliptus citrodora , rosnącej w Brazylii, w Indiach i na Malajach. Olejek citrodora zawiera cytroneal, cytronelol i geraniol. Olejek często wchodzi w skład past do zębów, perfum i gum do żucia.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Naturalny olejek eukaliptusowy, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz